Mistrzostwa Sekcji w szachach klasycznych

Robert Lisiecki zwyciężył w Mistrzostwach Sekcji LKS Piast Śrem na rok 2022 w szachach klasycznych. 28 kwietnia, po ponad dwóch miesiącach zmagań, końca dobiegły coroczne rozgrywki o tytuł najlepszego szachisty naszego klubu. Zwycięzca zdobył 6,5 pkt, co dodatkowo pozwoliło na uzyskanie pierwszej normy na kandydata na mistrza krajowego! Kolejne miejsca na podium zajęli: Michał Skrzypczak i Marzena Kozłowska, zdobywając po 6 pkt. Gratulacje!
W finale B pewne zwycięstwo odniósł Stanisław Koliński! Otwarta pozostaje jeszcze kwestia ostatniego miejsca w finale A, które tradycyjnie przypadnie zwycięzcy meczu barażowego.
W Mistrzostwach Sekcji Juniorów natomiast triumfował Bartosz Ciesielski, drugie miejsce zajął Wojciech Werbliński, a trzecie Aleksander Strugała. Brawo!