Decyzja prezesa

Przeczytawszy komentarze na Facebooku, odnośnie 12 osobowego finału A w 2021, odpowiadam:
1.Nie chciałem sam podejmować decyzji odnośnie kontynuacji i zasad gry; na spotkaniu z zarządem (potwierdzić może S.Koliński) mieliśmy przedyskutować sytuację. Przedłużający się remont schodów spowodował, że nie mogliśmy się spotkać w klubie i stąd decyzja jednoosobowa.
2.Chciałem umożliwić grającym zdobycie norm na kategorię i robiłem wszystko aby kontynuować rywalizację (kontakty z sędzią przedstawicielami WZSzach i PZSzach)
3.W związku z niepewną sytuacją związaną z koronawirusem, chciałem rywalizację zakończyć bez rozgrywania baraży i wyjątkowo w 2021 roku rozegrać finał 12 osobowy
– baraż musiałby być rozegrany na jesień, a ma być nawrót epidemii i co wtedy?
– wzorowałem się na niedokończonych ligach piłkarskich gdzie wyłaniano mistrza i nie było spadkowiczów a w następnym sezonie powiększono zestaw grających drużyn.
4.Dajecie mi do  zrozumienia,że chciałem się uchronić przed spadkiem (mogłem  odwołać grę i zatwierdzić mistrzostwa jako nieodbyte)
5.Informuję, że spadkowiczem jest Piotr Kaczmarek, ze względu na zły stan zdrowia 3 nierozegrane  partie oddaje walkowerem.
6.Zapraszam wszystkich 17.06 do klubu na kontynuację mistrzostw.
Piotr Kaczmarek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *