III i IV WLS

W weekend 5-6.03.2022 pierwsza drużyna Piasta Śrem rywalizowała w kolejnym zjeździe w ramach III Wielkopolskiej Ligi Szachowej. Nie był to niestety tak udany zjazd jak poprzedni. W 4 partiach odnieśliśmy 2 zwycięstwa, a 2 mecze przegraliśmy. Nasz zespół reprezentowali: Marek Simon, Michał Tomczak, Rafał Janicki (w sobotę), Tomasz Kozłowski, Damian Włodarczak, Piotr Kaczmarek (w niedzielę) i Marzena Kozłowska. Aktualnie w tabeli zajmujemy czwarte miejsce. Do końca rozgrywek pozostały trzy mecze. Nas w ostatnim zjeździe, który odbędzie się w czerwcu czekają pojedynki z Kaliszem, Gnieznem (2 pierwsze miejsca aktualnie) i Kórnikiem.

Wyniki III WLS

6.03.2022 r. zainaugurowane zostały rozgrywki IV WLS. Już w pierwszym meczu nasz zespół zmierzył się z najtrudniejszym rywalem – UMKS Na Pięterku Poznań. Mecz nie ułożył się po naszej myśli i musieliśmy uznać wyższość rywali. Wynik meczu to 1:4. W drużynie wystąpili: Paweł Wojtkowski, Robert Lisiecki, Bogusław Górski, Piotr Hoffmann i Marcelina Walewska.

Wyniki IV WLS

 

Zdjęcie z III WLS dzięki uprzejmości Mirosława Sobczaka. Fotografie w rozgrywkach IV ligi natomiast wykonał Piotr Hoffmann.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *