VI BOŻONARODZENIOWY TURNIEJ

W dniach 28 i 30.12.2018 r. rozegrany został w Poznaniu VI Bożonarodzeniowy Turniej. Wśród uczestników było 9 reprezentantów naszego klubu. Turniej był rozgrywany w 2 grupach (A i B).

W grupie A (od II kat. lub z rankingiem FIDE) wystąpiły 42 osoby. Zawody rozgrywane były systemem szwajcarskim, na dystansie 5 rund. Tempo gry wynosiło 90 minut na partię dla zawodnika. Najlepiej z naszych reprezentantów wypadł Tomasz Kozłowski, który zdobył 4 pkt i zajął 4 miejsce. Nagrodę otrzymał jeszcze Rafał Janicki za zajęcie 6 miejsca (3,5 pkt). 12. miejsce zajął Piotr Hoffmann ( 3 pkt), 17. był Damian Włodarczak (3 pkt) i 33 był Kacper Hoffmann (1,5 pkt)

Turniej A – wyniki

W grupie B (do III kat.) wśród 36 osób, było 4 juniorów z naszego klubu. W grupie B tempo gry wynosiło 60 minut na partię i rozegrano 7 rund. Wyniki naszych zawodników:

18. Adam Górnaś 3,5 pkt

21. Marcelina Walewska 3 pkt

22. Krzysztof Walewski 3 pkt

36. Filip Górnaś 0 pkt (Filip zagrał 4 partie)

Turniej B – wyniki