XIX spotkanie z szachistami z Königsbrück

W dniach 28.04-1.05.2017 r. 8 szachistów z naszego klubu (Tomasz Kozłowski, Marek Simon, Michał Skrzypczak, Bogusław Górski, Piotr Kaczmarek, Rafał Janicki, Tomasz Zieliński, Magdalena Stachowiak) wzięło udział w 19 spotkaniu,które odbyło się w Niemczech z szachistami z Königsbrück. W trakcie spotkania rozegrane zostały dwa turnieje i mecz drużynowy.
W turnieju szachów szybkich, granym tempem 15 minut na partię dla zawodnika, na dystansie 11 rund wygrał Tomasz Kozłowski. Na drugim miejscy był Bogusław Górskim, a na trzecim Marek Simon.
Turniej błyskawiczny grany był na dystansie 13 rund, tempem 5 minut na partię dla zawodnika. Zwyciężył Dirk Niese, drugi był Silvio Hübner, a trzeci Tomasz Kozłowski. ( Wyniki obu turniejów znajdują się na zdjęciach)
W meczu drużynowym odnieśliśmy zwycięstwo 5,5:2,5. Nikt z naszych zawodników nie przegrał, a zwycięstwa odnieśli: Tomasz Kozłowski, Rafał Janicki i Magdalena Stachowiak.