Mistrzostwa Śremu runda 7

Wyniki – runda 7

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Prog. L.Z. Ruz
1 10 I Włodarczak,Damian 1769 2000 5.5 23.50 25.5 5 1907
2 11 I Górski,Bogusław 1725 2000 5.5 22.50 22.0 4 1830
3 1 I++ Tomczak,Michał 2019 2100 5.5 21.50 21.5 5 1914
4 4 I Simon,Marek 1885 2000 5.0 23.00 21.0 4 1872
5 13 I Hoffmann,Piotr 1642 2000 5.0 22.00 21.0 4 1868
6 6 I++ Skrzypczak,Michał 1856 2100 5.0 20.00 17.5 4 1825
7 2 k+ Kozłowska,Marzena 1902 2100 4.5 21.00 19.0 3 1891
8 5 I Wojtkowski,Paweł 1877 2000 4.5 20.50 20.0 3 1794
9 12 I+ Kaczmarek,Piotr 1706 2100 4.5 19.00 18.0 3 1787
10 8 I Lisiecki,Robert 1791 2000 4.0 21.50 20.0 4 1718
11 3 I++ Kozłowski,Tomasz 1887 2100 4.0 20.50 16.0 3 1672
12 9 I Koliński,Stanisław 1783 2000 4.0 20.00 18.0 2 1717
13 7 I Janicki,Rafał 1819 2000 4.0 18.00 17.0 4 1560
14 14 II Zieliński,Tomasz 1386 1800 4.0 18.00 17.0 4 1549
15 15 II+ Bonarek,Leszek 0 1900 4.0 15.50 15.0 4 1520
16 17 II Nowaczyk,Zygmunt 0 1800 3.5 20.00 16.0 3 1703
17 16 II Janowicz,Andrzej 0 1800 3.5 17.50 14.5 3 1560
18 18 IV Górnaś, Adam 0 1400 3.0 19.50 13.0 3 1457
19 19 IV Ciesielski,Bartosz 0 1400 3.0 17.50 11.0 3 1360
20 32   Walewska,Marcelina 0 1000 3.0 16.50 13.0 3 1310
21 24 V Walewski,Krzysztof 0 1200 3.0 16.50 11.0 3 1365
22 27   Stern,Patryk 0 1000 3.0 15.00 11.0 3 1404
23 25 V Wachowicz,Jan 0 1200 3.0 14.00 10.0 3 1299
24 22 V Budzyński,Józef 0 1200 3.0 14.00 10.0 3 1246
25 30   Ratajczak,Krzysztof 0 1000 3.0 11.00 6.0 3 1172
26 20 IV Kielan,Tomasz 0 1400 2.0 16.50 10.0 2 1255
27 28   Stern,Milosz 0 1000 2.0 14.50 9.0 2 1216
28 23 V Jurga,Patryk 0 1200 2.0 12.50 6.0 2 1007
29 31   Górnaś,Filip 0 1000 1.5 13.50 5.0 1 1068
30 21 V Michalewicz,Jan 0 1200 1.5 12.50 5.0 1 974
31 26 V Michałowska,Amelia 0 1100 1.0 13.00 6.0 1 1112
32 29   Ciesielski,Mikołaj 0 1000 1.0 12.50 2.0 1 911

Wyniki na szachownicach:

1 [5.0] 1 Tomczak,Michał 0.5 – 0.5 Górski,Bogusław 11 [5.0] 1
2 [4.5] 13 Hoffmann,Piotr 0.5 – 0.5 Włodarczak,Damian 10 [5.0] 2
3 [4.0] 8 Lisiecki,Robert 0 – 1 Simon,Marek 4 [4.0] 3
4 [4.0] 5 Wojtkowski,Paweł 0.5 – 0.5 Kaczmarek,Piotr 12 [4.0] 4
5 [4.0] 9 Koliński,Stanisław 0 – 1 Skrzypczak,Michał 6 [4.0] 5
6 [3.5] 17 Nowaczyk,Zygmunt 0 – 1 Kozłowska,Marzena 2 [3.5] 6
7 [3.0] 22 Budzyński,Józef 0 – 1 Kozłowski,Tomasz 3 [3.0] 7
8 [3.0] 7 Janicki,Rafał 1 – 0 Górnaś, Adam 18 [3.0] 8
9 [3.0] 32 Walewska,Marcelina 0 – 1 Zieliński,Tomasz 14 [3.0] 9
10 [3.0] 15 Bonarek,Leszek 1 – 0 Stern,Patryk 27 [3.0] 10
11 [2.5] 16 Janowicz,Andrzej 1 – 0 Walewski,Krzysztof 24 [3.0] 11
12 [2.0] 19 Ciesielski,Bartosz 1 – 0 Stern,Milosz 28 [2.0] 12
13 [2.0] 25 Wachowicz,Jan 1 – 0 Michalewicz,Jan 21 [1.5] 13
14 [1.5] 31 Górnaś,Filip 0 – 1 Ratajczak,Krzysztof 30 [2.0] 14
15 [1.0] 23 Jurga,Patryk 1 – 0 Ciesielski,Mikołaj 29 [1.0] 15

Kojarzenie Par – runda 8

Stół   Nr Białe Wynik Czarne Nr   Stół
1 [5.0] 4 Simon,Marek Tomczak,Michał 1 [5.5] 1
2 [5.0] 6 Skrzypczak,Michał Włodarczak,Damian 10 [5.5] 2
3 [5.5] 11 Górski,Bogusław Hoffmann,Piotr 13 [5.0] 3
4 [4.5] 2 Kozłowska,Marzena Kaczmarek,Piotr 12 [4.5] 4
5 [4.0] 7 Janicki,Rafał Wojtkowski,Paweł 5 [4.5] 5
6 [4.0] 3 Kozłowski,Tomasz Koliński,Stanisław 9 [4.0] 6
7 [4.0] 14 Zieliński,Tomasz Lisiecki,Robert 8 [4.0] 7
8 [4.0] 15 Bonarek,Leszek Janowicz,Andrzej 16 [3.5] 8
9 [3.5] 17 Nowaczyk,Zygmunt Wachowicz,Jan 25 [3.0] 9
10 [3.0] 24 Walewski,Krzysztof Ciesielski,Bartosz 19 [3.0] 10
11 [3.0] 22 Budzyński,Józef Ratajczak,Krzysztof 30 [3.0] 11
12 [3.0] 27 Stern,Patryk Walewska,Marcelina 32 [3.0] 12
13 [3.0] 18 Górnaś, Adam Górnaś,Filip 31 [1.5] 13
14 [1.5] 21 Michalewicz,Jan Jurga,Patryk 23 [2.0] 14
15 [1.0] 29 Ciesielski,Mikołaj Stern,Milosz 28 [2.0] 15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *