Mistrzostwa Śremu – runda 8

Wyniki – runda 8 

M-ce  Nr  Tyt.  Nazwisko Imię  Elo  Rank.  Pkt.  MBch.  Prog.  L.Z.  Ruz 
1  10  I  Włodarczak,Damian  1769  2000  6.5  30.50  32.0  6  1945 
2  1  I++  Tomczak,Michał  2019  2100  6.5  30.50  28.0  6  1955 
3  11  I  Górski,Bogusław  1725  2000  6.5  29.50  28.5  5  1854 
4  2  k+  Kozłowska,Marzena  1902  2100  5.5  27.50  24.5  4  1914 
5  5  I  Wojtkowski,Paweł  1877  2000  5.5  27.00  25.5  4  1841 
6  4  I  Simon,Marek  1885  2000  5.0  33.50  26.0  4  1844 
7  13  I  Hoffmann,Piotr  1642  2000  5.0  31.50  26.0  4  1808 
8  8  I  Lisiecki,Robert  1791  2000  5.0  29.50  25.0  5  1726 
9  6  I++  Skrzypczak,Michał  1856  2100  5.0  28.50  22.5  4  1774 
10  3  I++  Kozłowski,Tomasz  1887  2100  5.0  26.50  21.0  4  1729 
11  12  I+  Kaczmarek,Piotr  1706  2100  4.5  27.00  22.5  3  1755 
12  17  II  Nowaczyk,Zygmunt  0  1800  4.5  25.50  20.5  4  1691 
13  16  II  Janowicz,Andrzej  0  1800  4.5  23.50  19.0  4  1642 
14  9  I  Koliński,Stanisław  1783  2000  4.0  27.50  22.0  2  1692 
15  7  I  Janicki,Rafał  1819  2000  4.0  25.50  21.0  4  1551 
16  14  II  Zieliński,Tomasz  1386  1800  4.0  25.50  21.0  4  1532 
17  18  IV  Górnaś, Adam  0  1400  4.0  24.00  17.0  4  1450 
18  32    Walewska,Marcelina  0  1000  4.0  22.50  17.0  4  1320 
19  19  IV  Ciesielski,Bartosz  0  1400  4.0  22.50  15.0  4  1387 
20  15  II+  Bonarek,Leszek  0  1900  4.0  22.00  19.0  4  1507 
21  22  V  Budzyński,Józef  0  1200  4.0  21.00  14.0  4  1263 
22  27    Stern,Patryk  0  1000  3.0  22.50  14.0  3  1314 
23  24  V  Walewski,Krzysztof  0  1200  3.0  22.00  14.0  3  1325 
24  25  V  Wachowicz,Jan  0  1200  3.0  21.50  13.0  3  1310 
25  28    Stern,Milosz  0  1000  3.0  19.50  12.0  3  1236 
26  30    Ratajczak,Krzysztof  0  1000  3.0  17.00  9.0  3  1130 
27  23  V  Jurga,Patryk  0  1200  3.0  16.00  9.0  3  1073 
28  20  IV  Kielan,Tomasz  0  1400  2.0  20.50  12.0  2  1255 
29  31    Górnaś,Filip  0  1000  1.5  18.50  6.5  1  1061 
30  21  V  Michalewicz,Jan  0  1200  1.5  17.00  6.5  1  955 
31  29    Ciesielski,Mikołaj  0  1000  1.0  19.00  3.0  1  876 
32  26  V  Michałowska,Amelia  0  1100  1.0  17.50  7.0  1  1112 

Wyniki na szachownicach:

1  [5.0]   4  Simon,Marek  0 – 1  Tomczak,Michał  1  [5.5]   1 
2  [5.0]   6  Skrzypczak,Michał  0 – 1  Włodarczak,Damian  10  [5.5]   2 
3  [5.5]   11  Górski,Bogusław  1 – 0  Hoffmann,Piotr  13  [5.0]   3 
4  [4.5]   2  Kozłowska,Marzena  1 – 0  Kaczmarek,Piotr  12  [4.5]   4 
5  [4.0]   7  Janicki,Rafał  0 – 1  Wojtkowski,Paweł  5  [4.5]   5 
6  [4.0]   3  Kozłowski,Tomasz  1 – 0  Koliński,Stanisław  9  [4.0]   6 
7  [4.0]   14  Zieliński,Tomasz  0 – 1  Lisiecki,Robert  8  [4.0]   7 
8  [4.0]   15  Bonarek,Leszek  0 – 1  Janowicz,Andrzej  16  [3.5]   8 
9  [3.5]   17  Nowaczyk,Zygmunt  1 – 0  Wachowicz,Jan  25  [3.0]   9 
10  [3.0]   24  Walewski,Krzysztof  0 – 1  Ciesielski,Bartosz  19  [3.0]   10 
11  [3.0]   22  Budzyński,Józef  1 – 0  Ratajczak,Krzysztof  30  [3.0]   11 
12  [3.0]   27  Stern,Patryk  0 – 1  Walewska,Marcelina  32  [3.0]   12 
13  [3.0]   18  Górnaś, Adam  1 – 0  Górnaś,Filip  31  [1.5]   13 
14  [1.5]   21  Michalewicz,Jan  0 – 1  Jurga,Patryk  23  [2.0]   14 
15  [1.0]   29  Ciesielski,Mikołaj  0 – 1  Stern,Milosz  28  [2.0]   15 

Kojarzenie Par – runda 9 

Stół    Nr  Biale  Wynik  Czarne  Nr    Stół 
1  [6.5]   1  Tomczak,Michał  –   Wojtkowski,Paweł  5  [5.5]   1 
2  [6.5]   10  Włodarczak,Damian  –   Kozłowska,Marzena  2  [5.5]   2 
3  [6.5]   11  Górski,Bogusław  –   Kozłowski,Tomasz  3  [5.0]   3 
4  [5.0]   6  Skrzypczak,Michał  –   Simon,Marek  4  [5.0]   4 
5  [5.0]   13  Hoffmann,Piotr  –   Lisiecki,Robert  8  [5.0]   5 
6  [4.5]   12  Kaczmarek,Piotr  –   Nowaczyk,Zygmunt  17  [4.5]   6 
7  [4.5]   16  Janowicz,Andrzej  –   Zieliński,Tomasz  14  [4.0]   7 
8  [4.0]   19  Ciesielski,Bartosz  –   Janicki,Rafał  7  [4.0]   8 
9  [4.0]   9  Koliński,Stanisław  –   Górnaś, Adam  18  [4.0]   9 
10  [4.0]   32  Walewska,Marcelina  –   Bonarek,Leszek  15  [4.0]   10 
11  [3.0]   24  Walewski,Krzysztof  –   Budzyński,Józef  22  [4.0]   11 
12  [3.0]   23  Jurga,Patryk  –   Wachowicz,Jan  25  [3.0]   12 
13  [3.0]   30  Ratajczak,Krzysztof  –   Stern,Patryk  27  [3.0]   13 
14  [3.0]   28  Stern,Milosz  –   Górnaś,Filip  31  [1.5]   14 
15  [1.0]   29  Ciesielski,Mikołaj  –   Michalewicz,Jan  21  [1.5]   15 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *