III i IV WLS

24.02.2019 r. rozegrane zostały kolejne rundy w ramach III i IV Wielkopolskiej Lidze Seniorów. Obie nasze drużyny grały w Śremie.

W III WLS w rundzie 8 przegraliśmy 3,5-2,5 z liderami rozgrywek KTS Kalisz. W drugim meczu podejmowaliśmy OTSz II Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się remisem. Naszą drużynę reprezentowali: Michał Tomczak(0,5 pkt) Marek Simon(1 pkt), Tomasz Kozłowski (1,5 pkt), Robert Lisiecki (0 pkt), Piotr Kaczmarek (1,5 pkt) i Marzena Kozłowska (1 pkt). Piotr Kaczmarek wypełnił drugą normę na kandydata! (Ranking uzyskany z 9 partii to 2210) Do końca rozgrywek pozostały już tylko 2 rundy. Ostatni zjazd odbędzie się w ostatnią niedzielę marca.

W IV WLS gr.A w 5 rundzie zremisowaliśmy z MUKS Wieża Kórnicka Kórnik. Wyniki na szachownicach:

1. Damian Włodarczak 1/2 Jakub Zgarda
  2. Rafał Janicki 0-1 Piotr Łukaszewicz